Магазин комиссионной техники и ювелирных украшений Сакура
+380 (99) 383-51-11Менеджер по продажам
Отзывы о компании Сакура
Наталія С.
Отлично
Олександр С.
Отлично
Покупкою задоволений на 100%. Продавець йде на зустріч побажанням клієнта. Рекомендую до співпраці. Дякую за товар і взаємопорозуміння.
Аліна Л.
Очень плохо
Татьяна Г.
Отлично
Оперативность и прозрачность ,видео отправляют
Сергій Р.
Отлично
Світлана С.
Отлично
Дякую велике. Ношу перстень з задоволенням.
Павел Ж.
Очень плохо
Товара не было в наличии.
роман К.
Очень плохо
Купив оплатив онлайн все готово було на відправку на другий день сказали що вибачте ми його продали Тоді нащо замовляти онлайн хай продають на місці і не паруть мозги
Комментарий продавца
Вітаю! Нам дуже прикро за незручності, з якими ви стикнулись. Нажаль через відключення електроенергії такі ситуації трапляються, просимо віднестися з розумінням
Тетяна М.
Очень плохо
Кільце заказувала 585проби,перевіряла його в 2ювілірних магазинах і ломбарді і кільце почорніло.відправила назад але гроші не вертають.буду звертатись в поліцію
Комментарий продавца
Вітаю! Просимо взяти до уваги, що ми повернули вам кошти за виріб, не дивлячись на те, що ви його пошкодили (опиливши каблучку). Натомість, наші менеджери попереджали перед відправкою що товар поверненню та обміну не підлягає, та просимо оглядати виріб на відділенні нової пошти. Будемо очікувати ваше звернення до поліції, та дякуємо за відгук
Покупкою задоволений на 100%. Продавець йде на зустріч побажанням клієнта. Рекомендую до співпраці. Дякую за товар і взаємопорозуміння.
Оперативность и прозрачность ,видео отправляют
Дякую велике. Ношу перстень з задоволенням.
Товара не было в наличии.
Купив оплатив онлайн все готово було на відправку на другий день сказали що вибачте ми його продали
Тоді нащо замовляти онлайн хай продають на місці і не паруть мозги
Вітаю! Нам дуже прикро за незручності, з якими ви стикнулись. Нажаль через відключення електроенергії такі ситуації трапляються, просимо віднестися з розумінням
Кільце заказувала 585проби,перевіряла його в 2ювілірних магазинах і ломбарді і кільце почорніло.відправила назад але гроші не вертають.буду звертатись в поліцію
Вітаю! Просимо взяти до уваги, що ми повернули вам кошти за виріб, не дивлячись на те, що ви його пошкодили (опиливши каблучку). Натомість, наші менеджери попереджали перед відправкою що товар поверненню та обміну не підлягає, та просимо оглядати виріб на відділенні нової пошти. Будемо очікувати ваше звернення до поліції, та дякуємо за відгук