Отзывы о компании СакураОлег А.22.11.2025 НейтральноУсе круто але динаміки дуже погани майже нічого не чути але загалом все добре тому такий відгукМикола20.11.2025 ХорошоВолодимир Ш.18.11.2025 ХорошоВіталій Я.18.11.2025 ОтличноЕкатерина В.17.11.2025 Очень плохошо такоеАндрей М.15.11.2025 ОтличноАндрій П.14.11.2025 ХорошоТелефон редмі ноте 10 про 8/256 чудовий, є незначні вигорання, але їх малопомітно, телефон вартує ціни!Оля Р.14.11.2025 ОтличноАндрей М.14.11.2025 Очень плохоПочему отменено?Анна Л.14.11.2025 Отлично
Усе круто але динаміки дуже погани майже нічого не чути але загалом все добре тому такий відгук
шо такое
Телефон редмі ноте 10 про 8/256 чудовий, є незначні вигорання, але їх малопомітно, телефон вартує ціни!
Почему отменено?