Отзывы о компании СакураОлександр Ш.20.09.2025 ОтличноВсе добре! Мені сподобалося обслуговування. В цьому магазині можна завжди знайти цікаві та потрібні речі. Рекомендую!Іван П.20.09.2025 ОтличноТетяна С.19.09.2025 ОтличноВсе добре, як завжди. Дуже вічлива продавчиня. Дякую.Людмила Д.18.09.2025 ОтличноВолодимир О.17.09.2025 ОтличноДмитро Т.15.09.2025 Отличновсе добре, товар чудовий, робить, дякую.Ганна П.12.09.2025 ОтличноНе сподобалисьМирослава З.12.09.2025 ОтличноЄвген Є.11.09.2025 ОтличноГанна П.11.09.2025 ОтличноВсе чудово!Був потрібен інший виріб
Все добре! Мені сподобалося обслуговування. В цьому магазині можна завжди знайти цікаві та потрібні речі. Рекомендую!
Все добре, як завжди. Дуже вічлива продавчиня. Дякую.
все добре, товар чудовий, робить, дякую.
Не сподобались
Все чудово!
Був потрібен інший виріб