Відгуки про компанію Сакура. КомісійкаТетяна Н.23.06.2026 ВідмінноДорого доставкаКатерина К.22.06.2026 ВідмінноВсе на відмінно!Катерина К.22.06.2026 ВідмінноВсе супер! Сережки нереально гарні!!!Василь М.21.06.2026 ВідмінноВадим Я.21.06.2026 ВідмінноБогдан С.19.06.2026 ПоганоХз ннзнаю непровірявТатьяна Г.17.06.2026 ВідмінноДмитро М.16.06.2026 ВідмінноІнна Л.16.06.2026 ВідмінноІнна Л.16.06.2026 Дуже поганоЖах якийсь.ненормальний якийсьКоментар продавця16.06.2026Доброго дня, не зрозуміли вашого відгуку, адже не встигли вам навіть зателефонувати
Дорого доставка
Все на відмінно!
Все супер! Сережки нереально гарні!!!
Хз ннзнаю непровіряв
Жах якийсь.ненормальний якийсь
Доброго дня, не зрозуміли вашого відгуку, адже не встигли вам навіть зателефонувати