Магазин комісійної техніки та ювелірних прикрас Сакура
+380 (99) 383-51-11Менеджер з продажів
Відгуки про компанію Сакура. Комісійка
Наталія С.
Відмінно
Олександр С.
Відмінно
Покупкою задоволений на 100%. Продавець йде на зустріч побажанням клієнта. Рекомендую до співпраці. Дякую за товар і взаємопорозуміння.
Аліна Л.
Дуже погано
Татьяна Г.
Відмінно
Оперативность и прозрачность ,видео отправляют
Сергій Р.
Відмінно
Світлана С.
Відмінно
Дякую велике. Ношу перстень з задоволенням.
Павел Ж.
Дуже погано
Товара не было в наличии.
роман К.
Дуже погано
Купив оплатив онлайн все готово було на відправку на другий день сказали що вибачте ми його продали Тоді нащо замовляти онлайн хай продають на місці і не паруть мозги
Коментар продавця
Вітаю! Нам дуже прикро за незручності, з якими ви стикнулись. Нажаль через відключення електроенергії такі ситуації трапляються, просимо віднестися з розумінням
Тетяна М.
Дуже погано
Кільце заказувала 585проби,перевіряла його в 2ювілірних магазинах і ломбарді і кільце почорніло.відправила назад але гроші не вертають.буду звертатись в поліцію
Коментар продавця
Вітаю! Просимо взяти до уваги, що ми повернули вам кошти за виріб, не дивлячись на те, що ви його пошкодили (опиливши каблучку). Натомість, наші менеджери попереджали перед відправкою що товар поверненню та обміну не підлягає, та просимо оглядати виріб на відділенні нової пошти. Будемо очікувати ваше звернення до поліції, та дякуємо за відгук
Покупкою задоволений на 100%. Продавець йде на зустріч побажанням клієнта. Рекомендую до співпраці. Дякую за товар і взаємопорозуміння.
Оперативность и прозрачность ,видео отправляют
Дякую велике. Ношу перстень з задоволенням.
Товара не было в наличии.
Купив оплатив онлайн все готово було на відправку на другий день сказали що вибачте ми його продали
Тоді нащо замовляти онлайн хай продають на місці і не паруть мозги
Вітаю! Нам дуже прикро за незручності, з якими ви стикнулись. Нажаль через відключення електроенергії такі ситуації трапляються, просимо віднестися з розумінням
Кільце заказувала 585проби,перевіряла його в 2ювілірних магазинах і ломбарді і кільце почорніло.відправила назад але гроші не вертають.буду звертатись в поліцію
Вітаю! Просимо взяти до уваги, що ми повернули вам кошти за виріб, не дивлячись на те, що ви його пошкодили (опиливши каблучку). Натомість, наші менеджери попереджали перед відправкою що товар поверненню та обміну не підлягає, та просимо оглядати виріб на відділенні нової пошти. Будемо очікувати ваше звернення до поліції, та дякуємо за відгук