Відгуки про компанію Сакура. КомісійкаОлег А.22.11.2025 НейтральноУсе круто але динаміки дуже погани майже нічого не чути але загалом все добре тому такий відгукМикола20.11.2025 ДобреВолодимир Ш.18.11.2025 ДобреВіталій Я.18.11.2025 ВідмінноЕкатерина В.17.11.2025 Дуже поганошо такоеАндрей М.15.11.2025 ВідмінноАндрій П.14.11.2025 ДобреТелефон редмі ноте 10 про 8/256 чудовий, є незначні вигорання, але їх малопомітно, телефон вартує ціни!Оля Р.14.11.2025 ВідмінноАндрей М.14.11.2025 Дуже поганоПочему отменено?Анна Л.14.11.2025 Відмінно
Усе круто але динаміки дуже погани майже нічого не чути але загалом все добре тому такий відгук
шо такое
Телефон редмі ноте 10 про 8/256 чудовий, є незначні вигорання, але їх малопомітно, телефон вартує ціни!
Почему отменено?