Відгуки про компанію Сакура. КомісійкаНаталя Л.19.10.2025 ВідмінноНаталя Л.19.10.2025 ВідмінноКаблучка дуже красива! Купляю тут не вперше. Завжди все добре!Наталя Л.19.10.2025 ВідмінноЕкатерина З.15.10.2025 ВідмінноСаша Л.13.10.2025 ВідмінноТетяна С.13.10.2025 ВідмінноПродавцю, дякую. Рекомендую.Любов К.11.10.2025 ВідмінноВалентин Д.10.10.2025 ВідмінноВалентин Д.10.10.2025 ВідмінноЛюдмила П.10.10.2025 Відмінно
Каблучка дуже красива! Купляю тут не вперше. Завжди все добре!
Продавцю, дякую. Рекомендую.