Відгуки про компанію Сакура. КомісійкаЛюдмила П.10.10.2025 Дуже поганоЛюдмила П.10.10.2025 ВідмінноСергій Х.03.10.2025 ВідмінноЕлена Л.30.09.2025 ВідмінноХарченко Н.29.09.2025 ВідмінноОльга І.26.09.2025 ВідмінноОксана Ч.26.09.2025 ВідмінноДобреЛюдмила Д.25.09.2025 ВідмінноЗамовлення отримала. Дякую!!!Софія О.22.09.2025 ВідмінноВолодимир О.20.09.2025 Відмінно
Добре
Замовлення отримала. Дякую!!!