Відгуки про компанію Сакура. КомісійкаОлександр Ш.20.09.2025 ВідмінноВсе добре! Мені сподобалося обслуговування. В цьому магазині можна завжди знайти цікаві та потрібні речі. Рекомендую!Іван П.20.09.2025 ВідмінноТетяна С.19.09.2025 ВідмінноВсе добре, як завжди. Дуже вічлива продавчиня. Дякую.Людмила Д.18.09.2025 ВідмінноВолодимир О.17.09.2025 ВідмінноДмитро Т.15.09.2025 Відмінновсе добре, товар чудовий, робить, дякую.Ганна П.12.09.2025 ВідмінноНе сподобалисьМирослава З.12.09.2025 ВідмінноЄвген Є.11.09.2025 ВідмінноГанна П.11.09.2025 ВідмінноВсе чудово!Був потрібен інший виріб
Все добре! Мені сподобалося обслуговування. В цьому магазині можна завжди знайти цікаві та потрібні речі. Рекомендую!
Все добре, як завжди. Дуже вічлива продавчиня. Дякую.
все добре, товар чудовий, робить, дякую.
Не сподобались
Все чудово!
Був потрібен інший виріб