Відгуки про компанію Сакура. КомісійкаВолодимир О.19.08.2025 ВідмінноВолодимир О.19.08.2025 ВідмінноНадія Ю.18.08.2025 ВідмінноНаталія С.18.08.2025 ВідмінноМикола Є.17.08.2025 ВідмінноСвітлана В.16.08.2025 ВідмінноЯкість обслуговування швидка, дякую. Нажаль в перший же день одна сережка загубилася.Олександр З.15.08.2025 ВідмінноОлена Т.14.08.2025 ВідмінноДякую за гарне обслуговування, дуже гарний магазин Сакура 💐,придбала для себе каблучки , дуже задоволена ♥️Любовь В.07.08.2025 ВідмінноПетро Ю.02.08.2025 Дуже погано
Якість обслуговування швидка, дякую. Нажаль в перший же день одна сережка загубилася.
Дякую за гарне обслуговування, дуже гарний магазин Сакура 💐,придбала для себе каблучки , дуже задоволена ♥️