Відгуки про компанію Сакура. КомісійкаАндрей М.09.05.2026 ВідмінноАндрей М.08.05.2026 ВідмінноІгор К.06.05.2026 ВідмінноОкПавло П.05.05.2026 Дуже поганоНе перезвонили? Скасували замовлення? Причина???Коментар продавця05.05.2026Вітаю! Менеджер намагався звʼязатися з вами 4 рази протягом добиТодорашко С.03.05.2026 ВідмінноМихайло М.02.05.2026 ВідмінноВася К.02.05.2026 ВідмінноЮрий Т.28.04.2026 ВідмінноУ доброму стані. ПрацюєОлена Т.25.04.2026 ВідмінноОльга Б.23.04.2026 Відмінно
Ок
Не перезвонили? Скасували замовлення? Причина???
Вітаю! Менеджер намагався звʼязатися з вами 4 рази протягом доби
У доброму стані. Працює