Відгуки про компанію Сакура. КомісійкаКатерина К.10.03.2026 ВідмінноДякую що є в наявності фото де вказано версію телефону і androidВячеслав С.09.03.2026 Дуже поганоОлександр Р.08.03.2026 ВідмінноАндрій Б.07.03.2026 ВідмінноТетяна Ч.07.03.2026 ВідмінноГарні вироби,приємні ціни,не перша покупка,і не остання) дякую!Діана Г.06.03.2026 ВідмінноЯна К.06.03.2026 ВідмінноІрина Г.03.03.2026 ВідмінноПетро Г.03.03.2026 Дуже поганоМожливо шахраї. Не відправили товар належним платежемОксана Б.03.03.2026 Відмінно
Дякую що є в наявності фото де вказано версію телефону і android
Гарні вироби,приємні ціни,не перша покупка,і не остання) дякую!
Можливо шахраї. Не відправили товар належним платежем